Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bukietowa” lokomotywą PO w Lublinie

Utworzony przez Maria, 10 lipca 2011 r. o 15:10 Powrót do artykułu
jan88 napisał:
łatwo jest krytykować, każdy może tylko pytanie jest co ty byś zrobił/a na jej miejscu? żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba cokolwiek wiedzieć o pracy posła. Nam się tylko tak wydaje że poseł może dużo rzeczy zrobić. To że te 4 lata nie zostały zmarnowane to nie są propagandą. Mieszkańcy Wilkowa zawdzięczają Pani poseł nie tylko szybszą odbudowę swych domów ale także większe środki na odtworzenie produkcji rolnej. Jeśli ktoś nie wchodzi w wewnętrzne konstelacje to w sejmie nie istnieje ( wyjątkiem jest były poseł były przedsiębiorca były filozof Janusz Marian). Ważne że S17 trafiła na listę priorytetowych budów dróg. Co czy Pani poseł należy czy też nie do jakiejś tam spółdzielni nie jest ważne.Ważne że jest skuteczna (nie tylko ona rzecz jasna). Dla tych co krytykują zapoznać się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora oraz z działalnością Pani poseł a nie bezpodstawnie krytykować wszystko co ona zrobiła.
Widać, że Pani Poseł wzięła się za internet i gęsto się tłumaczy. Nas to nie przekonuje. Cytat rodem z wypracowania szkolnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest ? Mała dziewczynka... jak tak "zasłużone" osoby z "doświadczeniem" i "osiągnięciami" dają na pierwsze miejsce listy to PO na pewno odniesie sukces wyborczy Żałosne Mojego głosu ta Pani na pewno nie dostanie !!! Czy w tym mieście na prawdę nie ma osób które mają prawdziwą a nie tylko udawaną moc sprawczą w zarobionych po łokcie rekach ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Bukietowa? "A co ludzie powiedzą???" Pamiętacie ten brytyjski serial hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie "nasi" forumowicze i lubelscy dziennikarze znaja sie na wszystkim od fizyki molekularnej poczawszy, a na medycynie skonczywszy! Wypisywanie bzdetow o mlodej i ambitnej osobie jest zwykla maloscia zakompleksionego plepsu! Nikt nie zastanowil sie, ze gdzies taka osoba musi zdobyc doswiadczenie. Musi przyjrzec sie starszym kolegom i nabrac przyslowiowych szlifow w polityce. Fakt wystawienia jej jako "jedynki" postrzegam bardziej w formie kopniaka dla tych znanych i obytych, aby zmobilizowac ich do lepszej pracy na rzecz partii i dobrego rezultatu wyborczego! Doszukiwanie sie natomiast drugiego dna w calej sprawie nalezy do ulubionych zajec wiecznie rozczarowanych nierobow, z ktorych "Sciana Wschodnia" jest ogolnie znana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joa napisał:
Widać, że Pani Poseł wzięła się za internet i gęsto się tłumaczy. Nas to nie przekonuje. Cytat rodem z wypracowania szkolnego.
cóż żeby być panią to musiałbym sobie co nieco obciąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem PO straciła głos mój i mojej rodziny. Szkoda, bo jest na liście kilka osób, które mogłyby przyciągnąć. Bukietowa nie umie się wysłowić i jeśli to jest jedynka w tym mieście, to lepiej nawet na oszołomów Kaczora zagłosować, niż na totalną miernotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pix napisał:
Tym sposobem PO straciła głos mój i mojej rodziny. Szkoda, bo jest na liście kilka osób, które mogłyby przyciągnąć. Bukietowa nie umie się wysłowić i jeśli to jest jedynka w tym mieście, to lepiej nawet na oszołomów Kaczora zagłosować, niż na totalną miernotę.
Co ty żydzie chcesz ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan88 napisał:
łatwo jest krytykować, każdy może tylko pytanie jest co ty byś zrobił/a na jej miejscu? żeby odpowiedzieć na to pytanie trzeba cokolwiek wiedzieć o pracy posła. Nam się tylko tak wydaje że poseł może dużo rzeczy zrobić. To że te 4 lata nie zostały zmarnowane to nie są propagandą. Mieszkańcy Wilkowa zawdzięczają Pani poseł nie tylko szybszą odbudowę swych domów ale także większe środki na odtworzenie produkcji rolnej. Jeśli ktoś nie wchodzi w wewnętrzne konstelacje to w sejmie nie istnieje ( wyjątkiem jest były poseł były przedsiębiorca były filozof Janusz Marian). Ważne że S17 trafiła na listę priorytetowych budów dróg. Co czy Pani poseł należy czy też nie do jakiejś tam spółdzielni nie jest ważne.Ważne że jest skuteczna (nie tylko ona rzecz jasna). Dla tych co krytykują zapoznać się z ustawą o wykonywaniu mandatu posła i senatora oraz z działalnością Pani poseł a nie bezpodstawnie krytykować wszystko co ona zrobiła.
to chyba jakiś żart z tymi zasługami Pani Poseł dla Wilkowa:) ona - z tego, co wiem, to akurat żadnych zasług nie miała:) to już prędzej p. Mucha działała (skutecznie), na rzecz Wilkowa:)a środki na odtworzenie produkcji rolnej wywalczył sam wójt, ale to akurat w Min.Rolnictwa (którym kieruje człowiek Zielonych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...